Bezkonkurenčně největší výběr v ČR, bohužel s několika kazy na kráse. V e-shopu chybí u mnoha rostlin vyobrazení (text "Obrázek pro vás připravujeme" nahrazuje fotografie už několik let), ceny jsou mnohem vyšší, než u konkurence a kvalita dodaných rostlin ne vždy odpovídá ceně - např. růže Eden Rose už při vybalení vykazovala jasné znaky napadení černou skvrnitostí.

Pokračování

Velký výběr, obzvlášť v užitkových stromech a keřích (borůvky, maliníky, ostružiníky, kiwi, fíkovníky a mnoho dalších). Z okrasných rostlin doporučuji nabídku azalek a rododendronů. Moje objednávka: čemeřice a azalka. Obě sazenice dorazily rychle, perfektně zabalené a v dobrém stavu. Na zahradě se jim daří skvěle a ochotně rostou!

Pokračování

Největší online výběr cibulovin v tuzemsku. Ceny jsou příznivé, dodané rostliny zdravé a vzrůstné. Bohužel dochází často k záměně zboží, takže zapomeňte na barevné vyladění zahrady podle vašeho gusta:-)

Pokračování

Doporučuji!

Hledáte-li spolehlivého dodavatele anglických růží Austin, který má široký výběr, zdravé a silné sazenice a přitom vám nezruinuje peněženku, Proplant je to pravé. Dva nákupy mě dostatečně přesvědčily. Růže od této firmy mám na zahradě druhým rokem - výborně zakořenily a plní všechna má očekávání. Proplant v menší míře dodává i ovocné keře (maliny, ostružiny) a růže Tantau.

Pokračování